Přihlášení

Regionální produkt Jizerské hory

katalog regionálních výrobců a jejich produktů

Pro zájemce o značku

Chcete se připojit k těm, kdo své výrobky označují logem se symbolem Jizerských hor? 

Od vzniku značky v roce 2010 své výrobky přihlásilo a značku získalo na dvouleté období už více než 60 výrobců, kteří využívají výhod společné propagace v publikacích a na internetu, účastní se prezentačních a prodejních akcí v regionu i mimo něj. Díky společné prezentaci se profily výrobců objevují například v pořadu Toulavá kamera nebo v časopisech, značka je podmínkou účasti na některých trzích. Z řad nositelů regionálních značek vybírá své propagační předměty krajský úřad Libereckého kraje. Pro zákazníky je značka zprávou o tom, že kupují místně autentické a originální zboží, což je v posledních letech zřejmý trend.


Certifikace na období 2017 - 2018 byla uzavřena

Komise, v níž jsou zastoupeni koordinátor značky a partneři a výrobci - nositelé značky se sejde 3.11.2016. Přihlášené zájemce budeme o výsledku informovat. Předávání certifikátů plánujeme na konec listopadu/začátek prosince v Liberci.


Vyplněnou přihlášku včetně čestného prohlášení, fotografie a ukázky přihlašovaného výrobku doručte nejpozději do 12.10.2016 do kanceláře MAS Frýdlantsko, z.s. (Frýdlant, Děkanská 74, P.O.Box 7, 464 01 Frýdlant) nebo prostřednictvím partnerů - Renaty VanVleet (Jizerské hory- turistický region Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko) nebo Lenky Röhrichové (Město Smržovka). Kontakty a všechny potřebné informace najdete níže na této stránce.

Nositelé značky mohou certifikát prodloužit na další dvouleté období: zjednodušená přihláška se vztahuje na stejný výrobek nebo produktovou řadu, na které získali certifikát v roce 2014. 

Dokumenty pro Vás:

  • ikona souboruPravidla - základní informace k přihlášce 
  • Přihláška pro nové zájemce ikona souboruke stažení, vyplnění a zaslání poštou nebo online formulář (ukázku přihlašovaného výrobku  je nutné doručit ve fyzické podobě, fotografie elektronicky - mailem)
  • Přihláška pro nositele značky (prodloužení certifikátu na stejný výrobek) ikona souboruke stažení, vyplnění a zaslání poštou nebo online formulář.

Podrobné informace Vám rádi sdělí koordinátoři v jednotlivých oblastech na území značky:

  • Frýdlantsko  Hrádecko: Jitka Doubnerová, Iva Andrová (MASiF), tel. 724034314 a 482321077, e-mail masif@seznam.cz
  • Liberecko, Podještědí a Jablonecko: Renata Van Vleet (Turistický region Jizerské hory), tel. 606077440, e-mail info@jizerky.cz
  • Smržovsko a Tanvaldsko: Lenka Röhrichová (Město Smržovka), tel. 483369324, e-mail  lenka.rohrichova@smrzovka.cz 


18.1.2011 14:35:54 - aktualizováno 8.9.2016 0:13:43 | přečteno 7880x | Jitka
 
load